نگاه آماری به شهر یالووا ترکیه

نگاه آماری به شهر یالووا ترکیه

شهر یالووا ترکیه

شهر یالووا ترکیه یکی از استانهای سواحل جنوبی دریای مرمره است که از قدیم الایام به آب و هوا، طبیعت بکر و آب گرم درمانی خود معروف است.

نگاه آماری به شهر یالووا ترکیه

در سالهای اخیر با پیشرفت صنعتی و توریستی خود یکی از قطب های گردشگری ترکیه شده و هر ساله به میزان محبوبیتش افزوده می شود. و همچنین کارخانه های برندهای معروف در این استان بوده و هر ساله به تعدادش اضافه می شود.

یالووا هم از زندگی شهری برخوردار است، هم ساحلی و هم زندگی در ارتفاعات جنگلی که مناسب افراد سن بالا یا افرادی که برای تفریحات خود نیاز به مکانی آرام و به دور از شلوغی شهر دارند، است.

در قسمت پایین میتوانید لوکیشن موقعیت شهر یالووا در استانبول را مشاهده کنید.

موقعیت مکانی منطقه بر روی نقشه

قیمتهای مناسب، نزدیکی به استانبول، آب و هوای بسیار خوب، رشد اقتصادی منطقه، جاذبه های توریستی مثل آب گرم های درمانی، طبیعت جنگلی و ساحل بسیار زیبا و شگفت انگیز و امکان اجاره کوتاه مدت واحد ها برای توریست از مزایای انتخاب شهر یالووا ترکیه است.

جمعیت شهر یالووا 262 هزار نفر است. رشد سالیانه سرمایه 7 درصدی داشته و وسایل نقلیه عمومی  این شهر تا استانبول گذر از پل عثمان قاضی با اتومبیل یا اتوبوس یا گذر از دریای مرمره با کشتی خصوصی و اتوبوس دریایی است. میانگین هزینه خرید ملک در این شهر 350 هزار لیر و هزینه اجاره ملک در آن 1100 لیر است. این هزینه به اضاء ۱۰۰ متر محاسبه شده است.

برای خرید ملک در این شهر می توانید از بای هومز کمک بگیرید. همجنین برای شروع کسب و کار در این شهر می توانید از بای بیزنس ترکیه کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وبلاگ
ترندهای جدید چیست؟

پست های وبلاگ

ثبت نام برای خبرنامه

دریافت آخرین اخبار و بروزرسانی ها

بکگراند خبرنامه