خدمات

مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری

کافی است کمی با کشور ترکیه با جمعیتی بیش از 84 میلیون نفر(براساس آمار سال 2022) و اقتصاد آن آشنایی داشته باشید تا بدانید که در ترکیه، یکی از بهترین مکان های سرمایه گذاری در دنیاست.


جمعیت ترکیه
0
میلیون نفر
آمار سال 2022

عملکرد توسعه اقتصادی و اجتماعی ترکیه از اوایل دهه 2000 قابل توجه بوده است که منجر به افزایش اشتغال و درآمد شده و ترکیه را به کشوری با درآمد متوسط رو به بالا تبدیل کرده است. در این مدت، ترکیه به سرعت شهری شد، چارچوب های سیاست های مالی و اقتصاد کلان قوی را حفظ کرد، به روی تجارت خارجی و امور مالی باز شد، بسیاری از قوانین و مقررات را با استانداردهای اتحادیه اروپا هماهنگ کرد و دسترسی به خدمات عمومی را به شدت گسترش داد.

این کشور به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب که پیوند دهنده دو قاره اروپا و آسیا است، هرساله مهاجران و توریست‌های زیادی را در خود می‌پذیرد و علی رغم افت ارزش لیر برابر دلار آمریکا در ماه های اخیر ، سرمایه گذاری سودآور در بخش های مختلف ترکیه به خصوص بخش املاک همچنان مورد توجه اتباع خارجی زیادی قرار دارد.

مشاوران و متخصصان ما، به طور رایگان با ارائه راهکارها و پیشنهادهای متنوع و مطمئن، بهترین و پرسودترین سرمایه گذاری را با توجه به بودجه و سلایق تان، از مرحله انتخاب ملک، بازدید و خرید تا اخذ سند و دریافت اقامت ترکیه و شهروندی و انجام مراحل قانونی به شما پیشنهاد می دهند و در طول مسیر در کنار شما هستند  و به شما در رسیدن به خانه رویایی تان کمک می کنند.

وکلای حقوقی و مشاورین برجسته و با تجربه ما در امور سرمایه گذاری همه روزه پاسخگوی شما هستند و شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان در خصوص سرمایه گذاری در ترکیه و مهاجرت به ترکیه بهره مند شوید.

خرید املاک مسکونی و تجاری در ترکیه

از میان مسیر های مختلف سرمایه گذاری و دریافت تابعیت کشور ترکیه، املاک و مستغلات در سال های اخیر بسیار مورد توجه اتباع خارجی قرار گرفته است.

بر این اساس گزارش موسسه آمار ترکیه، در سال 2021 یک میلیون و 491 هزار و 856 واحد ملکی در ترکیه خرید و فروش شده است که از این میان استانبول با 276 هزار و 223 فروش مسکن و سهم 18.5 درصدی مقام اول را در خرید و فروش در سال 2021 به خود اختصاص داده است. پس از استانبول آنکارا با 144 هزار و 104 خانه و 9.7 درصد سهم و ازمیر با 86 هزار و 722 فروش خانه و 5.8 درصد سهم در رتبه های بعدی قرار دارند.

0
هزار واحد مسکونی
آمار خرید و فروش سال 2021
استانبول
استانبول
18.5%
0
هزار واحد مسکونی
آمار خرید و فروش سال 2021
آنکارا
آنکارا
9.7%
0
هزار واحد مسکونی
آمار خرید و فروش سال 2021
ازمیر
ازمیر
5.8%

تعداد املاک خریداری شده توسط اتباع خارجی در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن 43.5 درصد افزایش داشته است.

در این میان اتباع ایرانی در سال گذشته 10 هزار و 56 واحد مسکونی از ترکیه خریداری کرده اند و پس از آن اتباع عراقی با 8 هزار و 661 و اتباع روسیه با 5 هزار و 379 واحد مسکونی در رتبه های بعدی قرار دارند.

شرکت بای هومز ترکیه با 8سال سابقه تخصصی در استانبول، با دسترسی به بزرگ ترین و جامع ترین آرشیو ملکی در کشور ترکیه و شهر استانبول، به همراه مشاوران متخصص و مجرب خود، افتخار دارد کلیه امور سرمایه گذاری در کشور ترکیه را در کوتاه ترین زمان با بیشترین درصد تخفیف در کنار شما انجام دهد.

شما می توانید بهترین پیشنهادها و آفرهای ویژه پروژه های نوساز و املاک دست دوم با بهترین قیمت را از ما بخواهید.

برای بهره مندی از مزایای خدمات خرید خانه در کشور ترکیه کافی است که فقط یک تماس با ما بگیرید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان شما را در رسیدن به خانه رویایی تان همراهی کنند.

ما از ابتدای این راه در کنارتان هستیم، مسیری که با انتخاب ملک بر اساس سلیقه و بودجه شما شروع و پس از بازدید و بررسی اسناد و مدارک ملک مورد نظر و خرید آن تا زمان تحویل کلید و دریافت اقامت ترکیه و همچنین اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه ادامه می یابد.

اخذ شهروندی ترکیه

پس از کاهش میزان سرمایه گذاری به 400هزار دلار برای دریافت تابعیت کشور ترکیه و اخذ شهروندی ترکیه، این کشور به یکی از مقاصد جذاب برای اتباع خارجی و به خصوص ایرانیان تبدیل شد.

طبیعت زیبا، اشتراکات فرهنگی، نزدیکی و امکان سفر به ایران در کوتاه ترین زمان، امکان سفر به بسیاری از کشورها بدون نیاز به ویزا به اعتبار پاسپورت ترکیه، حتی برای سفر به سایر کشورهایی که نیاز به ویزا دارند، مانند استرالیا، آمریکا، کانادا و کشورهای حوزه شنگن نیز از دلایل عمده تقاضای دریافت شهروندی ترکیه برای ایرانیان است.

همچنین با اخذ پاسپورت ترکیه با خرید ملک، علاوه بر استفاده از مزایای افتتاح حساب بانکی و تجارت آزاد با سایر کشورها، دریافت بیمه درمانی، خدمات دولتی و مزایای بازنشستگی، شما آزاد هستید مثل سایر شهروندان هر زمان بخواهید از کشور خارج شده و به آن برگردید.

پس از خرید خانه و ثبت سند، می‌توانید اقامت کوتاه مدت ترکیه را دریافت و برای دریافت شهروندی و پاسپورت ترکیه اقدام کنید.

وکلای با تجربه و مشاوران شرکت ما تمامی مراحل قانونی اقامت و دریافت شهروندی ترکیه را برای شما، اعضای خانواده و فرزندان زیر 18 سال شما را در طول مدت زمان 4 ماه بدون نیاز به حضور در کشور ترکیه انجام می دهند و شما با دریافت پاسپورت کشور ترکیه می توانید از مزایای این سرمایه گذاری سودآور بهره مند شوید.

کافی است با ما تماس بگیرید تا خدمات و پشتیبانی ما برای دریافت و اخذ شهروندی ترکیه را با مناسب ترین قیمت و کیفیت دریافت کنید.

0
هزار دلار
دریافت تابعیت ترکیه

ثبت شرکت و راه اندازی بیزنس در ترکیه

شروع کسب و کار، به صورت مستقیم بر آینده و سرنوشت شما تاثیر می گذارد، در نتیجه اهمیت و نقش آن در زندگی را کاملا جدی بگیرید.

برخی ایرانیان و دیگر همسایگان ترکیه و حتی کشور های توسعه یافته، برای راه اندازی کسب و کار خود، ترکیه را به عنوان مقصد سرمایه گذاری انتخاب می کنند.

به دلیل پتانسیل مناسب ترکیه در بازدهی سرمایه، راه اندازی انواع کسب و کار در ترکیه درآمد ارزی قابل قبولی خواهد داشت.  قبل از شروع کسب و کار باید بازاریابی مناسبی انجام دهید و میزان سود و زیان هر فعالیت را متناسب با قوانین و مجوز های کاری آن بسنجید تا بتوانید در مسیر درست قرار گرفته و آینده ی شغلی خود را تضمین کنید.

یکی دیگر از خدمات شرکت ما، انجام امور ثبت شرکت در ترکیه می باشد.

بای هومز ترکیه با بهره گیری از تیم مشاورین مالی و وکلای با تجربه خود، تمام امور مربوط به ثبت شرکت برای شروع فعالیت های اقتصادی و تجاری شما را به عهده گرفته و با ارائه خدمات ویژه و مترجم فارسی زبان لحظه به لحظه در انجام مراحل اداری و حقوقی در کنار شما خواهد بود.

اگر تمایل دارید که شرکت یا کسب‌وکار خود را در ترکیه ثبت و راه‌اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید تا از خدمات ما در این زمینه بهره مند شوید.

طراحی و دکوراسیون منزل و محل کار در ترکیه

امروز پیش از هر زمان دیگری مردم به طراحی مناسب فضا و محیط کار و زندگی خود اهمیت داده و وجود مجموعه‌ها و شرکت‌های معماری و دکوراسیون داخلی بیش از زمان‌های دیگر مورد توجه قرار گرفته است.

فرقی نمی کند شما خانه نوساز یا دست دوم خریده باشید، قصد راه اندازی کسب و کار در ترکیه و یا قصد بازسازی خانه خود را داشته باشید.

همیشه یکی از دغدغه های مهم بعد از اتمام مراحل خرید، نحوه معماری، طراحی فضاها و دکوراسیون آن است.

هر پروژه طراحی با یک مفهوم آغاز می شود، مفهومی که اتصال اصلی آن نیاز ها و خواسته های مشتریان است.

دپارتمان طراحی ما در شرکت بای هومز ترکیه با گوش فرا دادن به نیازهای مشتریان و سپس اعمال آنها در طراحی خلاقانه محیط و فضا به شما کمک می‌کنند تا خانه رویایی ‌تان را دیزاین کرده و لذت زنگی لاکچری را با بهترین قیمت در ترکیه داشته باشید.

برای استفاده از خدمات دپارتمان طراحی و معماری و دکوراسیون ما، کافی است با کارشناسان ما در بای هومز ترکیه تماس بگیرید.