شماره تماس : 905369686758+       
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

قیمت خانه در ترکیه به پول ایران

قیمت ملک در ترکیه به پول ایران

امروزه ایرانیان زیادی تصمیم دارند تا در کشور ترکیه ملک خریداری کنند و پیرو این موضوع به دنبال راهی هستند تا از قیمت ملک در ترکیه به پول ایران اطلاع پیدا کنند. دلیل اصلی رغبت ایرانیان و سایر خارجی ها به خرید ملک در ترکیه، اخذ اقامت ترکیه در این کشور است. زیرا با خرید یا اجاره ملک در ترکیه این امکان برای مردم سایر کشورها به وجود می آید که اقامت ترکیه را بگیرند. به همین دلیل ایرانی های زیادی در مورد قیمت ملک در ترکیه به پول ایران به تحقیق می پردازند.

قیمت ملک در ترکیه به پول ایران
قیمت ملک در ترکیه به پول ایران

از سوی دیگر دفاتر و شرکت های زیادی در ایران مشغول کار هستند که مسئولیت خرید ملک در ترکیه را بر عهده می گیرند و تمام مراحل آن را انجام می دهند و قیمت ملک در ترکیه به پول ایران را به اطلاع ایرانی ها می رسانند.
البته ناگفته نماند که نباید به هر شرکتی در این باره اعتماد کرد. برخی شرکت های تقلبی و سودجو قیمت ملک در ترکیه به پول ایران را به مشتریان از همه جا بی خبر و بی تجربه توضیحات اشتباه می دهند و از بی اطلاعی و سادگی مشتریان سو استفاده می کنند.
اگر کسی قصد خرید خانه در ترکیه و شهرهای مختلف آن از جمله آنکارا، استانبول، آنتالیا، آلانیا و… را دارد باید از طریق شرکت های معتبر اقدام کند و برای اطلاع از قیمت ملک در ترکیه به پول ایران نباید سراغ هر منبع نامعتبری برود که در دام سودجویان نیفتند و اطلاعات غلطی را درباره قیمت ملک در ترکیه به پول ایران در اختیار افراد قرار نگیرد و مابقی اطلاعات لازم و ضروری برای خرید خانه در ترکیه را به درستی دریافت کند.
طبق اطلاعات موجود از منابع معتبر در زمینه املاک، قیمت ملک در ترکیه به پول ایران بسیار به صرفه تر و بهتر از خرید خانه در شهرهای ایران است.
مثلا با پولی که شما می توانید در تهران یک خانه ی کوچک بدون امکانات زیاد بخرید اگر با همان شرایط، قیمت ملک در ترکیه با پول ایران را حساب کنید با پولی که در دست دارید می توانید در کشور ترکیه خانه ای با امکانات استخر، سونا، جکوزی و … را بخرید و صاحب خانه ای بسیار بهتر شوید.
در واقع قیمت ملک در ترکیه به پول ایران بسیار مناسب تر از قیمت خانه در داخل کشور است و شما می توانید با همان مقدار پولی که در دستتان دارید و برای خرید خانه پس انداز کرده اید صاحب خانه ای بسیار بهتر شوید و این نشان دهنده ی این نکته ی مهم است که قیمت ملک در ترکیه به پول ایران بسیار مناسب تر از خرید خانه در ایران و به خصوص در کلان شهرهایی همانند تهران است‌.
در واقع آنکارا و استانبول جزو کلان شهرهای ترکیه محسوب می شوند و نیز در این شهرها و شهرهای دیگر ترکیه خانه هایی وجود دارد که امکانات بسیار زیادی دارند و شما می توانید با قیمت مناسب آن ها را بخرید و از امکانات بالای آن ها بهره ببرید. این نشان دهنده ی قیمت مناسب ملک در ترکیه به پول ایران است.
دولت ترکیه نیز تدابیر ویژه ای برای مناسب نگه داشتن قیمت خانه در کشور ترکیه و شهرهای متفاوتش اندیشیده تا مهاجران بیشتری را جذب کشور خود کند و این امر باعث شده تا قیمت ملک در ترکیه به پول ایران بسیار بهتر از قیمت خانه در داخل کشور باشد و ایرانی های زیادی وقتی از قیمت ملک در ترکیه به پول ایران مطلع می شوند، تصمیم به خرید خانه در ترکیه می گیرند و برای این کار اقدام می کنند. در واقع محرک اصلی آن ها مناسب بودن قیمت ملک در ترکیه به پول ایران است‌.
قیمت خانه در ترکیه به نسبت شهر ،محله و موفعیت همچنین متراژ ،امکانات متفاوت است ولی در شهر استانبول در مناطق اروپایی و مناطق متوسط به بالا قیمت سوییت بدون خواب ۳۵ متری ۱۳۰ ملیون تومان به بالا ، یک خوابه از ۱۶۰ میلیون تومان ، دوخوابه از ۱۸۰ میلیون تومان ، آپارتمان سه خوابه از ۲۰۰ میلیون تومان به بالا می باشد همچنین ویلاهایی دوبلکس از پانصد میلیون تومان به بالا می باشد قیمت ها بصورت حداقلی عنوان شده است

بازگشت به بالا

1 Comment

  • فرزاد 3 ماه ago

    بنده اگر توانش را پیدا کنم، سریع بار و بندیل را جمع میکنم و واقعا میروم چون در کشور خودم با همه تلاش و امیدی که به آینده داشتم بجز بدبختی، چیز دیگه ای واسه من ۳۵ ساله نداشته و نخواهد داشت.

پاسخی بگذارید