شماره تماس : 905369686758+       
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

خدمات حقوقی شرکت در ترکیه

شرکت ما با بهره گیری از وکلای با تجربه به خریداران خارجی در خصوص مسائل مهمی که باید در طول فرآیند خرید املاک به آنها توجه کنند مشاوره و راهنمایی میدهد.

  1. تحقیقات قانونی در خصوص املاک

ممکن است خرید ملک از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد. قوانین و استانداردها در تمامی کشورها  یکسان  نیستند. از آنجایی که  شما بطور مکرر در ترکیه ملک نمی خرید، ما به شما کمک می کنیم که توسط مشاورین و وکلای مورد اعتماد شرکت ما که سال های طولانی در این زمینه تجربه دارند خریدتان را با خیال راحت انجام دهید.
مهم ترین بخش خرید املاک در ترکیه تماس صحیح با فروشنده و تطابق داشتن آنچه که به شما نشان می هد با آنچه که می فروشند است. مشاوران و وکلای ما می توانند با ارائه گزارش این گونه مسائل، سرمایه شما را تضمین کنند.

هنگامی که شما ملک را پسندیده و تصمیم به خرید آن میگیرید، وکیل بررسی های اولیه را در اداره ثبت اسناد در خصوص صحت موارد زیر انجام میدهد:

  • زیربنا
  • بدهی وام مسکن
  • حق رهن
  • بدهی مالیاتی
  • سایر بدهی ها و شارژ
  • آیا ملک موروثی است یا نه
  • بررسی واقعی بودن مالک در سند ملکی

۲٫ توافق نامه و پیش پرداخت

توافق نامه باعث ایجاد امنیت در خصوص نام مشتری و تایید قیمت و شرایط فروش میگردد. همچنین نشان می دهد که پیش پرداخت ارائه شده، شرایط توافق شده و قرارداد را تضمین می کند.

  3. قرار داد خرید املاک در ترکیه

در صورت وجود توافق نامه ای که شامل شرایط مورد توافق طرفین باشد، وکیل قرارداد خرید را با توجه به این پیش نویس آماده میکند.  در صورت عدم وجود توافق نامه، وکیل باید قراردادی آماده کند که مورد رضایت طرفین قرارداد با توجه به خواسته های مشروع آنها باشد.  در صورتی که قرار داد قبلا آماده شده باشد، وکیل باید قرارداد را از لحاظ حقوقی بررسی کند تا اطمینان حاصل شود که حقوق مشتری به طور کامل قانونی بوده و مورد آسیب قرار نمی گیرد.

۴٫ هزینه وکیل در ترکیه

هزینه خدمات حقوقی کامل ۱ درصد از قیمت خرید ملک است که حداقل آن ۱۰۰۰ یورو به اضافه ۱۸ درصد مالیات بر ارزش افزوده است. این قیمت از وکیلی تا وکیل دیگر متفاوت است.

با این حال اگر شما خرید ملک خود را از شرکت ما انجام دهید، ما تمامی مراحل کار را بدون هیچ گونه هزینه اضافه پیگیری می کنیم.