شماره تماس : 905369686758+       
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

خرید ملک در ترکیه با وام بانکی

برای خرید ملک در ترکیه بانک های ترک به دارندگان پاسپورت های ایرانی وام نمی دهند .در واقع بانک هایی که برای ایرانیان حساب باز می  کنند از جمله ایش بانک و زراعت بانک ، برای خرید ملک در ترکیه  با پرداخت وام موافقت نمیکنند . پس راه حل چیست ؟ ما در این رابطه برای شما چندین پیشنهاد داریم .

آیا خرید ملک در ترکیه با وام بانکی امکان پذیر است؟

در طی سال های گذشته اتباع خارجی با اخذ وام بانکی از بعضی بانک های مشخص شده توسط دولت ترکیه قادر به خرید ملک در ترکیه بودند، اما به دلیل درخواست ها و رجوعات زیاد اتباع خارجی به بانک ها، شرکت های سازنده و بانک ها قراردادی مشترک تنظیم و به امضا رساندند که خلاصه این قرارداد بر این است که دفاتر فروش پروژه ها قادر خواهند بود فروش اقساطی را در خود دفتر فروش پروژه انجام دهند.

اعطای وام در کشور ترکیه شرایط خاص خودش را دارد‌‌ و شما با رعایت این شرایط می توانید اقدام به خرید ملک در ترکیه با وام بانکی بکنید. برای خرید خانه در ترکیه بانک عامل بعد از بررسی شرایط میتواند ۷۵ درصد ارزش ملک را به متقاضی تسهیلات ارائه نماید که رقم جذابی است باز پرداخت این تسهیلات عموما ده ساله میباشد.
در نتیجه اتباع خارجی بدون نیاز به مراجعه به بانک و اتلاف وقت قادر به خرید ملک با شرایط اقساطی خواهند بود.
لازم به ذکر است هر شرکت سازنده با توجه به شرایط و سیاست های کاری خود شرایط فروش اقساطی متفاوتی دارند و تمامی مراحل و پرداخت اقساط به شماره حساب بانکی همان شرکت سازنده خواهد بود.
نکته مهم و آخر اینکه تمامی مراحل فروش ملک بصورت اقساطی تحت عنوان قرارداد معتبر بین شرکت سازنده و خریدار زیر نظر بانک است و بعد عقد قرارداد، تمامی مدارک به تایید دفتر اسناد رسمی ترکیه (Noter) خواهد رسید.

پیشنهاد ما خرید ملک در ترکیه از پروژه های در حال ساخت می باشد . برای خرید ملک در آلانیا و خرید ملک در استانبول ما می توانیم پروژه های در حال ساخت را به شما پیشنهاد بدهیم که شرایط پرداختی دارند. معمولاٌ هنگام خرید پروژه ها مبلغ ۲۰ تا ۳۰ درصد را به عنوان پیش پرداخت می پردازید و مابقی مبلغ را بر طبق جدول زمان بندی پروژه و پیشرفت کار و طبق توافق با صاحب پروژه به صورت اقساط می پردازید . توجه داشته باشید که در این حالت شما سود یا بهره به صاحب پروژه نمی پردازید پس به نفع شما است چون در صورت دریافت وام بانکی برای خرید خانه در ترکیه میبایست مبلغ را به عنوان سود بانک هر ماهه بپردازید. در مورد این پروژه ها چیزی که باید توجه داشته باشید شرکت سازنده است. حتماٌ از شرکت های معتبر خرید کنید. در این زمینه همکاران ما میتوانند به شما مشاوره بدهند و پروژههای معتبر معرفی کنند.

خرید ملک در ترکیه با وام بانکی

 پیشنهاد دیگر ما برای خریداران ملک در ترکیه ، خرید ملک از پروژههایی است که آماده تحویل هستند و خود صاحب پروژه برای گرفتن وام بانکی برای خرید خانه در ترکیه ضامن مشتری می شود. در این پروژه ها ۳۰ تا ۵۰ درصد از مبلغ ملک توسط مشتری پرداخت می گردد و سپس صاحب پروژه سند ملک را در رهن بانک قرار می دهد و با ضمانت وی به مشتری وام بانکی داده می شود. اما بر خلاف  موارد قبلی در این مورد چون مشتری از تسهیلات بانک استفاده می کند ، مطابق شرایط بانک در مورد وام بانکی می بایست مبلغ وام گرفته شده را با سود بانکی پرداخت نماید .

خرید ملک در ترکیه با وام بانکی | خرید خانه در استانبول | اخذ اقامت ترکیه | ثبت شرکت در ترکیه


 

بازگشت به بالا

پاسخی بگذارید