شهر بزرگ و ساحلی آلانیا

شهر آلانیا ترکیه یک شهر بزرگ در ساحل دریا است . آلانیا از شرق و غرب به وسیله آبهای فیروزه ای مدیترانه و سواحل ماسه ای طلایی احاطه شده است و کوه تاروس هم منظرهای خیره کننده و دلفریب را در اطراف این شهر ایجاد کرده است .

نقشه آلانیا بخوبی این انحصار را به نمایش می گذارد . تفریحات آلانیا و سواحل آلانیا بسیار مفرح اند ، تفریحات در آلانیا را باید یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه دانست . دیدنی های آلانیا نیز متنوع و جذاب اند و جاهای دیدنی آلانیا همه را به وجد می آورد .

شهر آلانیا
شهر زیبای ساحلی الانیا مناسب سرمایه گذاری و خرید مسکن

از آنجایی که آلانیا یک شهر توریستی رو به پیشرفت است، میتوان هتل های آلانیا را نمونه بارز این پیشرفت دانست. امروزه باشکوه ترین هتل های ترکیه را میتوان هتل های آلانیا دانست.

یکی دیگر از ملزومات این توسعه ، ایجاد مراکز خرید است ،مراکز خرید آلانیا نیز بسیار شیک و مدرن اند  و میتوانید اجناس ترک را از این مراکز تهیه نمایید.

آلانیا شهری است که در جنوب کشور ترکیه قرار دارد و فاصله آن با شهر آنتالیا ۱۳۵ کیلومتر می باشد. 

آلانیا به علت قرار گرفتن در میان رشته کوههای تاروس از یک طرف و دریای مدیترانه از طرفی دیگر و داشتن ساحل های زیبا ، هزاران توریست را از کشورهای مختلف جهان به خصوص اروپا را به سوی خود جذب می کند و یکی از شهرهای توریستی و خوش منظره کشور ترکیه می باشد، از اینرو زبان های رایج در شهر آلانیا به علاوه زبان ترکی استانبولی و انگلیسی ، زبان های روسی و آلمانی نیز می باشد.

شهر آلانیا دارای سواحل گسترده و آثارهای تاریخی متعدد و رستورانهای بیشمار و پلاژهای فراوان و بازارهای خرید روزانه میوه و سبزیجات می باشد که می توان به آسانی از تمامی این امکانات استفاده کرد.

با وجود فراوانی مراکز پوشاک ، فروشگاه های صنایع دستی و چرم و جواهر آلات و دیگر محصولات کشور ترکیه ، شما میتوانید بهترین خرید مورد نظر خود را داشته باشید.

شهر آلانیا دارای آب و هوای معتدل می باشد به گونه ای که بسیاری از گیاهان مناطق مختلف دنیا را می توان در آن پرورش داد.

به عنوان مثال می توان به درختان موز ، پرتقال و حتی گیاهان گرمسیری مانند گواوا ، آواکادو و انواع میوه های استوایی اشاره کرد.

شهر آلانیا
شهر زیبای ساحلی الانیا مناسب سرمایه گذاری و خرید مسکن

سواحل تمیز و وسیع آلانیا با داشتن آفتابی درخشان و دلپذیر از بهترین سواحل کشور ترکیه بشمار می رود. در بالای پرتگاه آب نمایی  در برج سیتادل قرار داشته ودر پایین بندرگاهی زیبا وجود دارد که به وسیله برج قرمز احاطه شده است.

در مجاورت برج ها کارخانه کشتی سازی بزرگی قرار دارد.در کنار این کارخانه برجی به نام توپ خانه کوله ( Tophane kule) قرار داشته که در زمان عثمانی توپهای جنگی در این محل قالب گیری می شده اند. 

غار داملاتاس (Damlatas) هم در نزدیکی ساحل واقع شده است. بزرگترین تفریحگاه ساحلی آلانیا نیز در انتهای صخره های سنگی وبین دوساحل ماسه ای بزرگ قرار دارد. آلانیا یک مرکز تفریحی بسیارزیبا با هتلهای بسیار مدرن، رستوران های دریایی، کافه وبارهای مجلل می باشد. 

درکوچه های آلانیا خرده فروشها با بوتیکهای رنگارنگ و لباسها و اجناس خود مناظری وسوسه انگیز را به وجود می آورند. به اندازه مناظر تاریخی و فرهنگی در آلانیا زندگی ساحلی نیز در آن جا بی نظیر است.

آلانیا دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای می باشد ، زمستان های شبه جزیره آلانیا ، بارانی و مرطوب و تابستان های آن گرم و خشک می باشد ، میانگین گرمای سالانه آن ۱۹ درجه سانتی گراد و دمای آب ۲۱ درجه سانتی گراد می باشد. این شهر در فصل های بهار و پائیز از هوای معتدل و مدیترانه ای برخوردار می باشد که این یکی از امتیازات زندگی در این شهر محسوب میشود.

برای مشاوره رایگان در رابطه با سرمایه گذاری و خرید ملک در این شهر زیبا میتوانید فرم زیر را پر کنید

یا با زدن دکمه زیر مستقیم به واتساپ وصل شوید

شهر آلانیا
شهر زیبای ساحلی الانیا مناسب سرمایه گذاری و خرید مسکن

شهر آلانیا ترکیه یک شهر بزرگ در ساحل دریا است . آلانیا از شرق و غرب به وسیله آبهای فیروزه ای مدیترانه و سواحل ماسه ای طلایی احاطه شده است و کوه تاروس هم منظرهای خیره کننده و دلفریب را در اطراف این شهر ایجاد کرده است . نقشه آلانیا بخوبی این انحصار را به نمایش می گذارد . تفریحات آلانیا و سواحل آلانیا بسیار مفرح اند ، تفریحات در آلانیا را باید یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه دانست . دیدنی های آلانیا نیز متنوع و جذاب اند و جاهای دیدنی آلانیا همه را به وجد می آورد .

 

alanya

 

 آنجایی که آلانیا یک شهر توریستی رو به پیشرفت است، میتوان هتل های آلانیا را نمونه بارز این پیشرفت دانست. امروزه باشکوه ترین هتل های ترکیه را میتوان هتل های آلانیا دانست . یکی دیگر از ملزومات این توسعه ، ایجاد مراکز خرید است ،مراکز خرید آلانیا نیز بسیار شیک و مدرن اند  و میتوانید اجناس ترک را از این مراکز تهیه نمایید . آلانیا شهری است که در جنوب کشور ترکیه قرار دارد و فاصله آن با شهر آنتالیا ۱۳۵ کیلومتر می باشد. آلانیا به علت قرار گرفتن در میان رشته کوههای تاروس از یک طرف و دریای مدیترانه از طرفی دیگر و داشتن ساحل های زیبا ، هزاران توریست را از کشورهای مختلف جهان به خصوص اروپا را به سوی خود جذب می کند و یکی از شهرهای توریستی و خوش منظره کشور ترکیه می باشد. از اینرو زبان های رایج در شهر آلانیا به علاوه زبان ترکی استانبولی و انگلیسی ، زبان های روسی و آلمانی نیز می باشد. شهر آلانیا دارای سواحل گسترده و آثارهای تاریخی متعدد و رستورانهای بیشمار و پلاژهای فراوان و بازارهای خرید روزانه میوه و سبزیجات می باشد که می توان به آسانی از تمامی این امکانات استفاده کرد. با وجود فراوانی مراکز پوشاک ، فروشگاه های صنایع دستی و چرم و جواهر آلات و دیگر محصولات کشور ترکیه ، شما میتوانید بهترین خرید مورد نظر خود را داشته باشید. شهر آلانیا دارای آب و هوای معتدل می باشد به گونه ای که بسیاری از گیاهان مناطق مختلف دنیا را می توان در آن پرورش داد. به عنوان مثال می توان به درختان موز ، پرتقال و حتی گیاهان گرمسیری مانند گواوا ، آواکادو و انواع میوه های استوایی اشاره کرد. سواحل تمیز و وسیع آلانیا با داشتن آفتابی درخشان و دلپذیر از بهترین سواحل کشور ترکیه بشمار می رود. در بالای پرتگاه آب نمایی  در برج سیتادل قرار داشته ودر پایین بندرگاهی زیبا وجود دارد که به وسیله برج قرمز احاطه شده است.در مجاورت برج ها کارخانه کشتی سازی بزرگی قرار دارد.در کنار این کارخانه برجی به نام توپ خانه کوله ( Tophane kule) قرار داشته که در زمان عثمانی توپهای جنگی در این محل قالب گیری می شده اند. غار داملاتاس (Damlatas) هم در نزدیکی ساحل واقع شده است. بزرگترین تفریحگاه ساحلی آلانیا نیز در انتهای صخره های سنگی وبین دوساحل ماسه ای بزرگ قرار دارد. آلانیا یک مرکز تفریحی بسیارزیبا با هتلهای بسیار مدرن، رستوران های دریایی، کافه وبارهای مجلل می باشد. درکوچه های آلانیا خرده فروشها با بوتیکهای رنگارنگ و لباسها و اجناس خود مناظری وسوسه انگیز را به وجود می آورند. به اندازه مناظر تاریخی و فرهنگی در آلانیا زندگی ساحلی نیز در آن جا بی نظیر است. آلانیا دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای می باشد ، زمستان های شبه جزیره آلانیا ، بارانی و مرطوب و تابستان های آن گرم و خشک می باشد ، میانگین گرمای سالانه آن ۱۹ درجه سانتی گراد و دمای آب ۲۱ درجه سانتی گراد می باشد. این شهر در فصل های بهار و پائیز از هوای معتدل و مدیترانه ای برخوردار می باشد که این یکی از امتیازات زندگی در این شهر محسوب میشود.

 

خرید ملک در ترکیه

اخذ اقامت ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

راهنمای سفر به آلانیا

 

مقایسه