شماره تماس : 905369686758+       
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

معافیت از سربازی با خرید ملک در ترکیه!

اگر خارجیان در ترکیه ملک بخرند از خدمت سربازی معاف میشوند!
قانون جدید خرید املاک برای خارجیان، بصورت گسترده ای مورد توجه علاقمندان به ترکیه بخصوص جوانان نیازمند کار و یا واقع در زمان خدمت سربازی قرارگرفته است
نیهات زیبکچی اوغلو، وزیر اقتصاد ترکیه که به عنوان میهمان در برنامه همایش سرمایه گذاران کشورهای خلیج با بخش غیرمنقول ترکیه، حضور داشت، اظهار کرد:”تلاشهایی برای اعطای مستقیم امتیاز شهروندی جمهوری ترکیه به خارجیانی که در کشورمان ملک خریداری کنند در جریان است.”
وی با بیان اینکه در بسیاری از کشورهای جهان چنین قوانینی وجود دارد افزود:”هرکسی که بر روی سند ملکی اش، پرچم قرمز رنگ ترکیه نقش بسته باشد شهروند ما است. در رابطه با این موضوع تلاشهای مهمی در دستور کار قرار دارد. تاکنون شرایط این قانون را بصورت کامل مشخص نکرده ایم اما بی تردید برای کسانی که ملک خریداری کنند شهروندی ترکیه داده خواهد شد.”
+++ براساس این قانون، حق شهروندی علاوه بر خریداران املاک، به خارجیان سرمایه گذار نیز داده می شود و در کنار آن امکان برخورداری از ویزای دراز مدت نیز وجود دارد.
+++ کسانی که به اینصورت در ترکیه حق شهروندی را کسب کرده اند می توانند بدون درخواست ویزا وارد ترکیه شوند، از همه حقوق شهروندی در ترکیه برخوردار شوند و در هر زمینه ای که بخواهند ایجاد شغل کنند و یا شاغل شوند.
+++ این در حالی است که خریداران خارجی املاک، هم شهروند ترکیه می شوند و هم در صورت بودن در سن خدمت سربازی از رفتن به سربازی نیز معاف می شوند.
زیبکچی همچنین با جلب دقت بر حمایتهای انجام شده از بخش ساختمان سازی در ترکیه تصریح کرد که فروش خانه به خارجیان نوعی صادرات محسوب می شود.
وزیر اقتصاد ترکیه تاکید نمود:”اصلاحات مد نظر، شرکتهای فروشنده خانه به خارجیان و یا هتلهای محل اقامت خارجیان را نیز در برخواهد گرفت.”
وی همچنین افزود:” در راستای این اصلاحات، شرکتهای فعال در این زمینه و شرکتهایی که به ترکیه ارز وارد می کنند نیز به عنوان شرکتهای صادر کننده محسوب شده و مشمول این قوانین خواهند گردید.”

خرید خانه در ترکیه

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید