شماره تماس : 905369686758+       
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

مراحل خرید خانه در ترکیه

مراحل خرید خانه در ترکیه

مراحل خرید خانه در ترکیه و ملکیت برای خارجیان کاملا قانونی بوده و خارجیان میتوانند خانه و ملکیت مورد نظر خود را خریداری نمایند و سند رسمی را مستقل به نام خودشان اخذ نمایند. مراحل خرید خانه در ترکیه بعد از دریافت قباله ملکیت میتوانند از روی آن اقامت یک ساله ترکیه را دریافت نمایند که این اقامت همه ساله قابل تمدید میباشد.
در مراحل خرید خانه در ترکیه، قانون اینگونه به اجرا در آورده شده است که عملاً خارجی ها میتوانند بنام خود خانه بخرند و سند ملکیت (قباله) رسمی/شرعی به نام خود شان ثبت نمایند. این قباله مانند ممالک عربی برای ۹۹ سال یا وقت مشخص نبوده بلکه تا زمان نامحدود و تا آنکه آنرا صاحب ملک دوباره نفروخته است در ملکیت شخص باقی مانده و حتی شامل قوانین ارث در ترکیه نیز میشود. همراه با آن برای شخص صاحب ملکیت اخذ اقامت ترکیه بصورت یک ساله قابل تمدید داده میشود. اقامت مذکور در ختم هر سال قابل تمدید بوده و بدون نیاز از خارج شدن از ترکیه در داخل ترکیه قابل تمدید میشود. تا زمانیکه خانه در ملکیت شخص است اقامت مذکور نیز قابل تمدید میباشد. در ضمن همراه با صاحب خانه، خانم شخص و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز حق اخذ اقامت ترکیه را میتوانند داشته باشند.

مسلما بازار املاک ترکیه نیاز به یک  مجموعه از متخصصین در امور فنی و حقوقی دارد تا با بررسی مدارک و مستندات املاک، کیفیت فنی ساختمان، سوابق سازنده یا فروشنده و پیشبینی مشکلات احتمالی و همچنین شرایط خریدار، بهترین گزینه را در اختیار خریدار قرار دهد و در کنار ایشان کل مراحل خرید خانه در ترکیه را طی نماید. این نیاز برای خریداران با تابعیت کشور بیگانه دو چندان میشود زیرا مراحل متعدد بیشتری در امر خرید وجود دارد که مختص خریداران خارجی میباشد.

قرارداد خریدار با فروشنده یا شرکت سازنده مهمترین مرحله خرید است زیرا این قرارداد تا مرحله دریافت قباله که در واحدهای آماده حداکثر سه ماه و در واحدهای پیش فروش تا ۲ سال طول میکشد معتبر ترین سند خرید است که حتی شامل قانون ارث در ترکیه می شود. با توجه به شفافیت قوانین کیفری و حقوقی ترکیه، عمده مشکلات پیش آمده برای خریداران املاک ترکیه، نه از بابت عدم تمکین فروشنده از تعهدات، بلکه از گنگ بودن تعهدات در قرارداد است. تخصص ما در این مرحله بیشترین تمایز را با بنگاههای املاک ترکیه دارد. ما کوشش خواهیم نمود تا معامله و مراحل خرید خانه در ترکیه را با حفظ منافع خریدار تهیه کنیم و در تمام مراحل از منافع خریدار و سرمایه گذار دفاع نماییم.

بزرگترین خدمت ما، هدایت خریداران املاک ترکیه به یک مسیر امن و مطمئن و پشتیبانی آنها در طی این مسیر میباشد.

ما نگرانیهای خریداران خانه را درک میکنیم و با مشکلات احتمالی که در آینده گریبانگیر ایشان خواهد شد آشنا هستیم و کلیه تمهیدات حقوقی را در تنظیم مفاد قرارداد، فروش و دریافت تضمین در برابر مبالغ پرداختی بکار خواهیم بست و تا زمان دریافت قباله، شما پشتیبانی ما را خواهید داشت.

شما با نرم افزارهای ارتباطی viber  , Telegram  ,  whatsaap  ,  skype  میتوانید با ما مستقیم در ترکیه تماس گرفته و بصورت رایگان سئولات خود را مطرح و هماهنگیهای لازم را  انجام  دهید. شماره های ارتباطی ما را از بخش تماس ها در این وبسایت به دست آورید.

قدم اول شما در ترکیه، حضورتان در دفتر شرکت با هماهنگی و تعیین وقت قبلی می باشد . آدرس دفتر شرکت در بخش تماس ها ذکر شده است . در مورد انتخاب مناسبترین مسیر به دفتر از محل اقامتتان با کادر دری زبان ما هماهنگ خواهید شد و در صورت نیاز پرسنل ما بدنبال شما می آیند . شما یک جلسه یک ساعته با کارشناس و مشاور املاک شرکت در دفتر این شرکت خواهید داشت و ایشان پس از دریافت اطلاعاتی نظیر گزینه انتخابی شما، هدف از خرید ، سلیقه های شخصی شما، زمانبندی پرداخت مبلغ خرید. راهنمائیها و اطلاعات ضروری در امر خرید را با شما مطرح خواهند کرد . (این اطلاعات نقش بزرگی در تصمیمات شما خواهد داشت)

 

مراحل خرید خانه در ترکیه
مراحل خرید خانه در ترکیه
بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید