شماره تماس : 905369686758+       
سال ساخت
اندازه گاراژ
اندازه زمین
امکانات
قیمت

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

ترکیه در زمینه هاي مختلفی نظیر احداث کارخانه، هتل، فروشگاه، بیمارستان و هم چنین طرح ها و پروژه هاي توسعه اي اقدام به جذب سرمایه گذار خارجی نموده است که براساس آمار موجود ترکیه تا پایان سال ۲۰۱۱ موفق به جذب ۲۱ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می / ۹۹ میلیارد دلار سرمایه خارجی شده است که این میزان ۸ دهد.

سرمایه گذاری در ترکیه در سال ۲۰۱۸ چه شرایط و قوانینی را شامل میگردد؟ آیا تصمیم بر سرمایه گذاری در ترکیه در سال ۲۰۱۸ را دارید؟ ایا شما واجد شرایط سرمایه گذاری در ترکیه می باشید؟ به چه دلایل سرمایه گذاری در ترکیه می تواند گزینه ی مناسبی باشد؟ راههای سرمایه گذاری در ترکیه چگونه می باشد؟ شرکت ما با کادری مجرب از وکلای حقوقی و مشاورین برجسته همه روزه پاسخگوی شما در امور سرمایه گذاری در ترکیه می باشد.شما می توانید تنها با یک تماس تلفنی با موسسین همکار ما از مشاوره تلفنی رایگان در خصوص سرمایه گذاری در ترکیه و مهاجرت به ترکیه بهره مند گردید.

سرمایه گذاری در ترکیه
سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در یک کشور دیگر منافع و ریسک های خاص خودش را دارد، اما به هر حال در زمان سرمایه گذاری در یک کشور خارجی، باید همه ی جوانب مثبت و منفی را در آن کشور در نظر گرفت و بررسی کرد. در این مقاله به بحث سرمایه گذاری در ترکیه می پردازیم:

مشوق هاي سرمایه گذاری در ترکیه:

۱- زمین رایگان در منطقه صنعتی و آزاد غازي آنتپ و سامسون براي احداث کارخانه
۲- در سایر مناطق نیز اتباع خارجی می توانند ضمن سرمایه گذاري در ترکیه از اخذ اقامت ترکیه دائم نیز برخوردار شوند.
۳- در ماه می ۲۰۱۲ نیز با هدف جذب سرمایه گذاري خارجی در بخش هاي مختلف و بخصوص بخش مسکن،
قانونی به تصویب پارلمان ترکیه رسید که به موجب آن به اتباع خارجی غیر مقیم نیز این امکان را می دهد که
در کشور ترکیه هر نوع ملکی را خریداري کنند. این افراد در صوت دو سال حضور مستمر و بدون خروج از
ترکیه می توانند از اخذ اقامت ترکیه نیز برخوردار گردند.
در جریان ترمیم کابینه جدید، مؤسسه اي براي تشویق سرمایه گذاري در ترکیه در ماه ژوئیه ۲۰۱۱ در وزارت اقتصاد
دایر شد. این مؤسسه ترکیه را به چهار منطقه تقسیم کرده و مشوق ها با توجه به سطح توسعه منطقه تخصیص
می یابد. این برنامه شامل سه سطح اجرایی است که بر آن اساس اقدام تشویقی مد نظر قرار می گیرد:
۱٫ اجراي منطقه اي و بخشی
۲٫ اجرا براي سرمایه گذاري هاي بزرگ
۳٫ به کار گیري روش و مشوق عمومی براي سرمایه گذاري
آخرین اطلاعات در مورد سیستم تشویق سرمایه گذاري، مقررات و هم چنین داده اي آماري و جزئیات بیشتر را میتوان از وزارت اقتصاد ترکیه به آدرس  www.ekonomy.gov.tr بدست آورد.

به دلیل افزایش مبالغ حقوق بازنشستگی و بیمه و امکان خرید ملک در ترکیه توسط مشتریان، تقاضاي خرید ملک و زمین در ترکیه بالا رفته است. افزایش ثبت شرکت در ترکیه و شروع به کار شرکت ها و سرمایه گذاران خارجی در این منطقه نیز بر بازار املاك تأثیر مثبتی گذاشته است. در حال حاضر ترکیه در مسیر ورود به اتحادیه اروپا قرار دارد و به همین دلیل دردوران شکوفایی خود به سر می برد. این وضعیت مثبت ترکیه، تعداد زیادي از سرمایه گذاران را به سمت ترکیه جلب نموده است.

در بخش سرمایه گذاري املاك در ترکیه نیز رو به رشد قرار دراد و سرمایه گذاران زیادي در این بخش فعالیت می کنند. بسیاري از مناطق ترکیه به دلیل خرید و فروش املاك و وجود سرمایه گذاران به سرعت توسعه یافتند و با این وجود هنوز املاك و زمین با نرخ مناسب وجود دارد. این شرایط را می توان با اسپانیا در ۱۵ یا ۲۰ سال پیش مقایسه کرد.

بهترین سرمایه گذاری در ترکیه را از ما بخواهید.

بازگشت به بالا

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید